Černo-bílé pracovní nasazení

/ Redakce

Když přijde na ranní turbo-vybírání outfitu, většinou sáhneme po všem, co je umístěno nejblíž našim rukám. Což vždy nemusí dopadnout šťastně. Po čem tedy sáhnout při ranní krizi a shonu?

Nebojte se na první pohled banální kombinace černo-bílé! Působí elegantně a rafinovaně. Může se přizpůsobit jakémukoliv stylu a navíc svojí jednoduchostí nechá zářit vaši osobnost. Experimenty jsou povoleny a nezapomeňte, volbou doplňků můžete outfit vyvést na úplný vrchol.

Béžové doplňky
Kolová sukně je aktuálním trendem, který se ponese i přes nadcházející podzim. S bílou košilí a béžovými doplňky vytvoříte profesionální outfit vhodný jak do kanceláře, tak na pracovní schůzky.

3

Černo-bílá
Obrácená kombinace klasické bílo-černé je skvělá především pro ženy obdařené větším hrudníkem a menšími boky. Celek se takto skvěle vyváží a bude působit harmonicky.

2

Bílo-černá
Nesmrtelnou bílo-černou doplňte o designové baleríny a šátek dle vašeho zvážení. Nebojte se navíc pohrát si s šitými detaily na košili, které vytvoří zajímavý efekt a pomohou těm, které nemají bujnou hruď.

1

Vzorované kalhoty
Ozvláštnit vzhled můžete také pomocí vzorů. Pokud se jedná o takto jednoduchou barevnou kombinaci, je lepší volit vzory geometrické a minimalistické. Pokud se cítíte na více extravagantní kombinaci, volte například jemně kostičkované kalhoty a stejně kostičkovaný, ale širší potištěný top.

5

6

Pracovní LBD
Nejrychlejší varianta se nabízí v podobě šatů. Bílé lodičky s uzavřenou špičkou a zajímavým zpracováním mohou být nekonvenčním detailem vašeho jednoduchého, ale efektního pracovního vzhledu.

4Foto: Pinterest