Chraňte se před sluncem přírodní cestou

/ Redakce Foto: Archiv firem; Profimedia

Sezóna silných slunečních paprsků je konečně tu! S ní také přichází kosmetická povinnost – a to chránit naši pokožku před UV zářením. Nemusíme opakovat, jak nebezpečné může být slunce pro naši pleť. Máme pro vás čerstvé tipy na novou opalovací řadu z Havlíkovi přírodní apotéky. Které produkty si od nich rozhodně zamilujete?

Do Havlíkovi přírodní apotéky jsme se zamilovali už před nějakou dobou. Přírodní kosmetice, která je vyráběna z bylinek a s láskou se jen těžko odolává. Obzvláště olejům v designových lahvičkách. Najdete tu jak produkty pro vaše vlasy, pleť, tak i tělo. A teď nově i opalovací řadu.

Karanja olej – SPF 10

Produkt, za který vám vaše pleť poděkuje. Díky jeho antioxidačním účinkům zklidňuje a pečuje o pokožku. Za studena lisovaný olej z plodů indického buku. Kromě karanja oleje obsahuje také arganový olej a vitamin E. Vyniká přirozeným SPF faktorem díky vysokému obsahu flavonoidů. Zamezuje předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečního záření. Skvěle také funguje jako podklad pro Slunící mast.

Sluneční lázeň – SPF 6

Opalující oleje jsou skvělé. Nejen, že chrání pokožku před vlivem slunečního záření,  také o ni pečují a zanechávají ji hebkou. Obsahuje účinné složky jako je karanja olej, propolis, vitamin E, nebo oxid zinečnatý. Jeho snadnou aplikaci si zaručeně oblíbíte, stejně jako jeho vůni. 

Slunící mast – SPF 25

Voděodolná opalovací mast s rakytníkem, mateří kašičkou, makadamiovým olejem, rakytníkem, makovým olejem, včelím voskem, oxidem zinečnatým, vitaminem E, propolisem. V opalovací řadě Havlíkovy apotéky je hlavní ochranou proti UV záření. Její výhodou je voděodolnost a přírodní složení. Díky tomu se hodí i pro tu nejcitlivější pokožku, neobsahuje totiž chemické filtry, ale pouze minerální.