Co mají Cara Delevingne a Chanel společného?

/ Redakce

Tento týden vyšla nová kampaň francouzského módního domu Chanel. Hlavní tváří videa se stala britská modelka Cara Delevingne. Tentokrát ale v jiné podobě, než ji známe. Co video představuje a jak vypadalo?

Milovníci Chanel kabelek pozor! Minulý týden Chanel uvedl na trh novou kabelku jménem Gabrielle. Ta je pojmenovaná po původní zakladatelce tohoto módního domu, tedy Gabrielle Coco Chanel. V rámci toho bylo vytvořeno nové video s herečkou a současnou múzou Karla LagerfeldaKristen Steward.

Hned poté bylo představeno další video pro kabelku Gabrielle. Tentokrát s britskou modelkou Carou Delevingne. Jen na rozdíl od toho předchozího vypadá trochu jinak. Je animované. Nejnovější video japonského ilustrátora a režiséra ShiShiho Yamazakiho zachycuje Caru jako karikaturu přenesenou do animovaného světa. Ta v něm se skateboardem v ruce nachází kabelky Gabrielle visící na stromě. Zábavné, avšak pro Chanel dost netypické. Gabrielle byla poprvé představena v kolekci SS17 a právě teď jde do prodeje.

Má šanci na úspěch stejně jako Chanel Flap Bag, 2.55, nebo Le Boy? Co myslíte?

Foto: YouTube.co