Co modelky nikdy nepozřou

/ Redakce

Téměř každá žena jednou v životě zatoužila být tou „dokonalou“ ženou s dlouhýma nohama a perfektní vizáží. Často si ale nedovedeme představit, co vlastně za takovou dokonalou postavou je, respektive není…

Nedávné vystavení jídelníčku topmodelky Gisele Bündchen a Toma Bradyho, který striktně zakazuje kávu, mléčné výrobky, rafinované cukry, lepek, jodizovanou sůl a dokonce i některé ovoce, strhlo neuvěřitelnou vlnu zájmu o jídelníčky slavných modelek. Vždyť Gisele přiznala, že noční můrou je pro ni i taková zelenina, jako lilek, rajčata nebo papriky…A nás napadá, co ta holka tedy vlastně ji? A tak jsme po jídelníčcích modelek zapátrali i my. A překvapila nás například Miranda Kerr. Slavný andílek, modelka Miranda Kerr je známá svou averzí k neorganickým potravinám a vůbec všemu, co není BIO. Na tom by nebylo nic zase tak divného, ale Miranda dodržuje opravdu zvláštní jídelníček. Nechala se například nachytat, jak si v zákulisí přehlídky loupe jablko, slupne slupky a šťavnaté jablko nechá netknuté. Snad ho alespoň snědla nějaká kolegyně, větší jedlice, aby nepřišlo vniveč.
Já osobně považuji takovéto stravovací návyky jako fascinující ukázku bizarnosti. S čím se modelky a známé ženy na Instagramu svěřily, že by nikdy nepozřely?

Elle Mcpherson: „Nikdy neříkejte nikdy! Ale zaměřuji se na alkalinické stravování, které obsahuje spousty ovoce a zdraví prospěšných potravin, jím poté méně mléčných výrobků a masa.“
Adriana Lima vždy devět dní před přehlídkou nejí žádné jídlo, pije pouze proteinové šejky!
Iska Lawrence: „Nikdy bych nepozřela lilek, nevím proč, ale připadá mi nejedlý. Nechutnají mi také ústřice.“ Těm ostatně zrovna neholduje ani modelka z Victoria Secret Megan Williams.
Hannah Saul by se, jako většina zdravě žijících lidí, nedotkla jídla z fast foodu, čemuž v dnešní době zcela rozumíme!

Alessandra Ambrosio jí převážně saláty, ale neodpustí si sem tam sladké bonbóny, kterým se přes rok snaží vyhýbat obloukem.
Nina Agdal: „Potravin co bych nesnědla je spousta, kdyby mi někdo nabídl jakkoliv upravený hmyz, raději bych držela hladovku.“
 
Další z andílků, Taylor Hill, na svém jídle nesnese cibuli v jakékoliv podobě. Kdežto krásná Karolína Kurková by nepozřela žádné geneticky upravené potraviny.

Zdroj: WWD