Conversky dostávají upgrade, to budete koukat!

/ Redakce

Když přijde na řeč o teniskách, neexistují snad klasičtější než ty značky Converse, aka All Star Chuck Taylors! Oblíbily si je miliony lidí na světě nejen kvůli cenové dostupnosti, ale také pro jejich nenahraditelnou pohodlnost. A to si zaslouží pořádný upgrade, nemyslíte?

V loňském roce dostaly ikonické kecky vůbec první upgrade od roku 1920! Cílem značky bylo zlepšit hlavně vnitřní technologie stélky, a zdokonalit design. Nicméně společnost se po krátké době rozhodla pro velký krok a připravila ultimátní aktualizaci legendárních tenisek na zcela odlišné úrovni! A teď to nejlepší,… těšit se na ně můžeme již 16.června!

image-3Nová verze Converse All Star nese název Modern, a bude k mání jak ve vysoké kotníčkové, tak nízké verzi. Z technologického hlediska přibyde také spousta novinek:  speciální povrchová tkanina, vnitřní stélka Nike Hyperfuse, tvarovaná Phylon podrážka a neoprénový jazyk se spojí v lehký komfort a čisté, elegantní linieconverse-all-star-modern-sneaker-shoe-fashion_dezeen_1568_6 Jako by toho nebylo dost na co těšit, Nike (který nyní vlastní Converse!) vydá limitovanou edici Converse All Star Modern HTM pro NikeLab (pojmenovanou po tříčlenném tvůrčím týmu Nike). Elegantní verze vyrobená z prémiové kůže a reliéfním All Star logem bude k dispozici v černé a bílé barvě kotníčkového modelu. Dokonalé!converse-all-star-modern-sneaker-shoe-fashion_dezeen_936_16

Zdroj: Converse.com, SneakerNews.com