Je nám velkou ctí, že náš magazín Iconiq.cz je opět u tohoto setkání zákazníků, módních fanoušků a návrhářů pod jednou střechou. I tentokrát zasedneme v porotě, která rozhodne o vítězi čtvrtého ročníku a nejspíše i tentokrát neodejdeme s prázdnou. Tato jedinečná událost má podobu prodejní prezentace, na jejímž počátku stála myšlenka zahájení tradice luxusních módních událostí spojených s českými talentovanými návrháři a šperkaři, jež budou vnímáni jako symbol originality a dokonalého řemesla. Zákazníci mají možnost nejen si kolekce prohlédnout, vyzkoušet a pohovořit si o nich s jejich stvořiteli, ale rovněž si je mohou odnést týž den do svých šatních skříní. Během třetího ročníku našly v mé skříni své místo šaty a halenka od Ivety Pecuchové, která ani nyní nebude chybět a představí zde svou aktuální kolekci.

Mezi stálicemi této módní události patří Kateřina Geislerová, Jana Minaříková, Monika Roženková, Michal Kadaník, Jolana Kotábová a RITORE. Nebude zde chybět ani vítězka třetího ročníku Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel, dále pak Ivana Follová, Barbora Divínová a La Mode de Boheme.

Grace´n´Glamour přivítá i “nováčky” této akce, kteří chtějí oslovit návštěvníky a seznámit je se svou tvorbou. Nově prezentovat své kolekce přijdou Jaroslava Procházková (JAROSLAVA), ODIVI, LA Femme Mimi, Marko Lopatič, Elisha Mode, Yana Thal, Jana Kochánková ve spolupráci s Českou Bio Módou a šperky Nomio. Z této účasti je jasné, že akce Grace´n´Glamour získává stále větší a větší prestiž a zájem o ni je značný.

Nebudou ani slavní hosté. V minulosti jsme se zde mohli setkat například s herečkou Chantal Poulain a letos přijala pozvání nerozlučná dvojice ze seriálu Ordinace v růžové zahradě II, herečka Dana Morávková a patron akce, herec, moderátor a nestárnoucí sympatický Jan Čenský. Oba dva svým stylem dávají jasně najevo, že jejich nároky na módu, luxus a originalitu jsou hodně vysoké.

A proto si již nyní zapište do svých diářů sobotu 30.11. od 11.00 do 20.00 hotel Mandarin Oriental Prague a nezapomeňte vyrazit na Grace´n´Glamour, kde možná získáte i inspiraci pod vánoční stromek. Zklamáni jistě neodejdete.

Foto:  Grace´n´Glamour; Kamila Písaříková; Michaela Hošková; Facebook.com