Tato módní událost je jako jediná otevřena široké veřejnosti. Je zároveň i akcí prodejní, takže skutečně je o co stát. Zákazníci mají možnost nejen si kolekce prohlédnout, vyzkoušet a pohovořit si o nich s jejich stvořiteli, ale rovněž si je mohou odnést týž den do svých šatních skříní. Letošním cílem této ojedinělé akce je nejen ukázat českou módní tvorbu, ale i navrácení kultivovaného stylu v odívání.

Česká móda je stále více a více vidět. Snahy návrhářů o propagaci a úspěch sílí. Je až překvapující kolik českých návrhářů je nyní již známých a veřejnost ví, kdo jsou. Nezůstávají už jen u snění, ale stále častěji vám přinášíme obrázky nových kolekcí, informace o nových showroomech a rozhovory s těmi, co mají, co nabídnout. Jsme rádi, že se tento trend vyvíjí a my můžeme být právem hrdými patrioty českého řemesla a talentu.

I tentokrát budete mít možnost osobně se setkat a obdivovat kolekce návrhářů, kteří již mají na trhu své jméno, ale i s těmi, kteří si ho teprve budují. Již tradičně nebude chybět Kateřina Geislerová, jejímž druhým domovem se stala Paříž.

Zde je seznam všech, kteří v sobotu 31.5. nebudou v hotelu Mandarin Oriental Prague chybět.

MÓDA

Josefína Bakošová (Chi-Chi), Veronika Bijok, Barbora Divínová (NOVÁ RÓBA), Kateřina Geislerová, Jana Minaříková, Marie Mukařová, Iveta Pecuchová, JAROSLAVA, RITORE, Yana Thal, Eliška Tomková, Zuzana Veselá, Hana Zelenková

ŠPERKY

Soňa Kabaň, Hany Koi, Nomio, Mirka Nováková (Soul Jewellery), Michaela Obersteinová, Eva Růžičková

KABELKY/DOPLŇKY

By Adrianet, Franco Arazzi, Jiří Skácelík, RITORE, BeWooden

Zapište do svých diářů sobotu 31.5. od 11.00 do 20.00 hotel Mandarin Oriental Prague a nezapomeňte vyrazit na Grace´n´Glamour, kde možná získáte i inspiraci na vaši letní dovolenou.

Foto: Grace´n´Glamour; Archiv značek