Dara bags: Pastelové vábení Jaro / Léto 2015

/ Redakce

Značka Dara bags se již dávno stala symbolem pro české, ručně šité barevné kabelky. Trendy, které určuje Darina Hubáčková, se postupně objevují i u menších hand made tvůrců. A jaké barvy vybrala Darina pro letošní jaro a léto? Jak kombinovat kabelky a doplňky? Odpovědi od jedné z nejpovolanějších se dozvíte v našem rozhovoru.

Hodně se mi líbí pastelové barvy na kabelkách – jsou jemné, skvěle se kombinují třeba s bílou tunikou a barevným šátkem. Lehký retro look získáte i přidáním měkkého klobouku se širokou krempou, nebo si uvažte stuhu do vlasů, já jsem si je zamilovala,“ říká Darina Hubáčková.

V barevném schématu Dara bags se objevují i kombinace pastelových koženek s neobvyklou strukturou. „Jedná se o koženky, které mají lehce metalický odlesk. Toho je docíleno speciálním kartáčováním koženky během výroby, má na sobě protiběžné jemné linky, takže odráží světlo v charakteristickém kovovém lesku. Takové materiály milujeme, jsou úžasné,“ dodává Darina.

Jaké jsou nejnovější potisky a jaro a léto?“ „Máme luxusní kolekce látek od Anny Bornové, velmi talentované textilní návrhářky. Motivy jsou inspirované New Yorkem, městem, co nikdy nespí a jehož esprit nemá žádné jiné místo na světě. Látky jsou navržené v  pastelových barvách v několika podkresech, jsou výrazně grafické, fascinující, prostě okouzlující,“ popisuje jednu z nových kolekcí Darina Hubáčková.

Kabelky Dara bags si můžete zamilovat na jejich e-shopu darabags.com, rovněž můžete mrknout na jejich FB profil

Foto: Archiv značky Dara bags