DUSNI3 – nový multibrandový butik v centru Prahy

/ Redakce

Nový multibrandový butik DUSNI3 slibuje nový zážitek z nakupování.

Na 350 m2 najdete módní kolekce více jak třiceti světových módních návrhářů. Tento inovativní koncept nabízí nejnovější trendy, inspirativní prostředí a mimořádnou péči o zákazníka, který si zde může vybrat ze široké škály exkluzivního zboží zahrnující dámskou módu, obuv, kabelky, sluneční brýle, šperky, parfémy, vonné svíčky a jiné doplňky. Každý kus vybírali zástupci tohoto konceptu a kladli hlavní důraz na design a kvalitu.

Butik DUSNI3 byl právě otevřen na rohu ulic Dušní a Salvátorské v těsné blízkosti ulice Pařížské v centru Prahy. Rozlehlý a členitý prostor je laděn do bílých, zlatých a ikonických růžových tónů a evokuje eleganci a modernost, která je typická pro ty nejluxusnější butiky v Paříži. Interiér se navíc pyšní designovým skvostem v podobě pěti lustrů z broušeného českého křišťálu a unikátního uranového skla. Tyto lustry exkluzivně pro tento butik navrhl proslulý český designér a nositel ceny Grand Czech Design Rony Plesl. „Objekty představují to, co je v módě nejdůležitější, což jsou silné emoce, které se promítají do čtyř ročních období“, řekl k instalaci sám Rony Plesl.

Za nápadem otevřít takto rozsáhlý butik stojí majitelka společnosti Globair Jana Procházková. Ta úspěšně podniká již od roku 1991. „Otevření butiku s dámskou módou je pro mě zcela nová zkušenost, která odráží můj celoživotní zájem o módu. Impulsem byla skutečnost, že jsem v Praze nemohla najít své oblíbené značky a jezdila je nakupovat do zahraničí, kde mi nákup navíc zpříjemnila přátelská a profesionální obsluha. Stejně příjemný nákupní zážitek jak v Paříži či Londýně nyní nabízíme v DUSNI3“, dodává Jana Procházková.

A jaké oblíbené značky zde najdete? Například módní kolekce od Jean Paul Knotta, Tary Jarmon, RDM by Rue du Mail nebo Victorie Beckham. Vnabídce nechybí ani ikonické kabelky Lulu Guinness, balerínky Maloles, oslnivé lodičky Atelier Mercadal, rukavice Maison Fabre, okouzlující šperky Apartement a Loucer nebo sluneční brýle, které milují i světové celebrity, Thierry Lasry. Pokud jste milovnicí výjimečných vůní, pak tento butik je exkluzivní pro svůj výběr parfémů Odin nebo Agonist. A pokud potřebujete i vůni do vašeho domu, pak vonné svíčky Astier de Villate vás naladí na daleké cesty.

Pokud chcete zažít skutečně příjemné nakupování, pak by vaše kroky měly v nejbližší době vést do Dušní ulice číslo 3, kde nejen nakoupíte, ale zažijete i řadu zajímavých a inspirativních akcí, které chce majitelka zde pravidelně pořádat.

Více informací se dozvíte na www.dusni3.cz.

 

0 Comments

Leave a Comment