Důvody, proč jste stále single. Víme, jak to změnit!

/ Redakce

Ten pravý stále nepřichází a vás už to nebaví. Ostatní vám neustále říkají, ať ž si konečně někoho najdete. Ale ono se to snadno řekne. Nevíte, co děláte špatně? My možná ano. Čtěte dál.

Nevíte, co chcete

Rozhodnout se, co si dáte ráno k snídani, nebo ve kterém tričku půjdete do práce je pro vás nadlidský výkon. V životě máte zmatek a tak trochu nevíte, co se sebou. Pravděpodobně ani o partnerovi nemáte jasnou představu a tak, když se někdo objeví, vy vlastně nevíte, jestli se vám líbí nebo ne. Ujasněte si, co v životě chcete a s kým ten život chcete strávit. Uvidíte, že k sobě přitahujeme takové lidi, jací sami jsme.

Jste netrpělivá

Chcete všechno hned a pak to špatně dopadá. Vztah skončí ještě dříve než začal. Při prvním problému hned házíte flintu do žita. Neozval se pár minut a vy už to považujete za důkaz nezájmu. Tak přibrzděte. Nechte věcem volný průběh a nedělejte ukvapené závěry. Vztahy jsou o kompromisech a vzájemné komunikaci, tak začněte trénovat.

Jste příliš samostatná

Přes všechnu práci a zájmy, které máte, vlastně na rande ani nemáte čas. Z práce jdete rovnou do fitka, pak s kámoškou na víno, doma rychlá večeře a spát. A takhle každý den znova. O víkendech se věnujete sama sobě a ostatní vás příliš nezajímají. Jenže takhle nikdy žádný vztah nevznikne. Přibrzděte trochu, choďte se bavit a seznamovat.

Hrajete ledovou královnu

Když vás někdo osloví v baru, odmítnete ho. Buď ze strachu nebo proto, abyste nevypadal příliš lacině. Jenže nedostupnost je tady spíš na škodu. Buďte víc otevřená k cizím lidem. Chlapi se drsných ženských bojí, tak si na to dávejte bacha.