Dyrberg/Kern představila výroční kolekci „Triliance“

/ Redakce

Značka Dyrberg/Kern představila výroční kolekci „Triliance“, která zachycuje esenci stylu, image a krásy.

Jde o kolekci, která vznikla ke 30.výročí značky. Reprezentuje ji asymetrický Swarovski křišťál, který jasně připomíná desítky uplynulých let.

Kolekce Triliance je vybavena zbrusu novým ozdobným broušeným křišťálem -Trilliant – od Swarovski Elements. Jeho tvar připomíná měkký trojuhelník a vyzařuje z něho noblesa a elegance. „Zamilovali jsme si asymetrii rovnostranného trojúhelníku, který jasně symbolizuje tři desítky let zpátky. “ říká Gitte Dyrberg.

Měkké ohýbané křivky pak symbolizují cestu v průběhu let, která nebyla pro dvojici designerů Gitte Dyrberg a Henninga Kerna vždycky jednoduchá.

Neformální setkání mladých designérů Gitte Dyrberg a Henning Kern jednoho studeného zimního dne v roce 1984 se vyvinulo v kreativní partnerství, ze kterého vznikla značka Dyrberg / Kern. V současné době jsou oba designéři Dyrberg a Kern aktivní v každodenním provozu a fungují i jako tvůrčí srdce a duše společnosti a svým výjimečným talentem se jim podařilo vytvořit značku, která se svou krásou a smyslností zapsala do srdcí a myslí žen po celém světě.

V celé kolekci pak dále najdete náušnice, prsteny, koktejlové robustní náhrdelníky a náramky v nejrůznějších barevných variantách. Krystaly Swarovski se objevují v jemných pastelových odstínech, odstínech holubí šedé, starožitné křišťálové či starožitné růže.

Foto: Archiv značky