Džíny pro každý den i příležitost

/ Redakce

Denim je mě osobně velmi blízký. Jednak jej do mého povědomí neustále vnášejí další a další stylové ikony a za druhé je to prostě skvělý materiál s nesmírným potenciálem využití.

V poslední době se obchody plní nejrůznějšími střihy a styly džínů, ale nikdo pořádně neví, kdy a jak je nosit. A právě proto bychom vám ty nejzákladnější chtěli trochu představit a už vás nenechat tápat při rozhodování.

práce2Skinny o práce
Úzký střih a tmavý odstín těchto džínů je dovolí bez problémů zakomponovat do pracovního outfitu. Aby look působil proporčně správně, doplňuje je volnou košilí a prostornou koženou kabelou.

Boyfriendy na víkend
Džíny boyfriend jsou širšího rovného střihu a spadají na boky, díky čemuž jsou tak pohodlné, že se v nich budete cítit dobře na procházce po městě i na chatě. Stačí si k nim obléknout bílé tílko a stejně barevné tenisky, které jsou aktuálním trendem, a máte vystaráno. Kontrastní kabelka pak dodá looku konečnou tečku.

Mom a jejich stylové pohodlí
Mom džíny jsou širšího střihu a proto poskytují opravdové pohodlí. Do svého šatníku je zařazuje ráda například Miroslava Duma nebo Man Repeller, které s nimi umějí doslova kouzlit. Hodí se k nim kontrastní denimová košile a neutrální doplňky, které s nimi tvoří dokonalou symbiózu.

V cropped na letiště
Džíny ve zkrácené délce dokáží prodloužit a zúžit figuru a protože umožňují snadný pohyb, jsou ideální na cestování. Na cesty s nimi vykouzlete perfektní outfit ve společnosti kecek a svetru, které poskytují komfort.

Zdroj foto: Pinterest.com