Emily Ratajkowski: Modelka a nová stylová ikona. Inspirujte se!

/ Redakce

Je inteligentní, krásná a má ten nejkrásnější byt v New Yorku, alespoň podle nás, a navíc má i skvělý styl. V čem je styl modelky a herečky Emily Ratajkowski tak jedinečný? A co nás může naučit?

Emily je známá tím, že se nestydí za své tělo a cítí se ve své kůži dobře. Bojuje za práva žen a jejím hlavním tématem je sexualita, kterou považuje za naprosto přirozenou a tvrdí, že by se za ni ženy neměly stydět.

Její styl je toho dokonalým příkladem. Emily své tělo ráda ukazuje, ví co jí sluší a umí zdůraznit své přednosti. Proč tedy vypadá neustále tak svěle? Je to především díky jejímu sebevědomí. Tahle holka je důkazem toho, že když jste v pohodě, sluší vám všechno.

Nebojte se ukázat své tělo, to je to, co nás styl Emily naučil. Ráda nosí džíny s vysokým pasem, upnutá trička a vysoké podpatky. Zdůrazňuje svůj pas, protože ví, že právě ten je jednou z jejích předností a její postava pak vypadá mnohem lépe. Vše, co nosí, jí padne přesně na tělo. Není divu. Často také nosí náhrdelníky, roláky nebo topy, které odhalují ramena. Pozornost tak přesune k dekoltu.

Pokud se tedy chcete obléct podobně jako ona, budete potřebovat skiny džíny, mom jeans s úzkým pasem, spoustu triček na tenká ramínka, svetry a – co se nám na jejím stylu líbí asi nejvíce – lacláče a tenké náhrdelníky.

Takže si pište poznámky. Emily vám ukáže, jak být sama se sebou v pohodě.

emr

emra

emrat


emratata

emratatat

emrt

emrtata

emrttt

em

 

Foto: Pinterest.com
Úvodní: harpersbazaar.com