EOS: Balzám na rty, které celebrity milují

/ Redakce

Je to malé, barevné, oválné, voní to po ovoci a milují to světové celebrity. Chcete nápovědu? EOS, zkratka, která nenechá vaše rty ve štychu.

Tento barevný roztomilý hit milují světové celebrity. Vlastní ho Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt i Miley Cyrus a milují ho i muži.

EOS je zkratka „Evolution of smooth“ a momentálně je to v Americe  hit číslo jedna. Jeho roztomilý design, barevné balení a ovocné příchutě si vaše rty zamilují. EOS  je ryze přírodní produkt, s uklidňujícími účinky, vitamínem E a bambuckým máslem.

1010200_10150337502654969_1268192933_n

V portfoliu značky najdete nově i celé sady, limitované balení a také vyživující krémy na ruce i tělo, a i zklidňující balzámy po holení. Všechny výrobky poznáte podle barevných a vtipných designů. Já osobně svůj první EOS dostala od kamarádky z New Yorku jako dárek a byla to láska na první pohled i dotek. Z oficiálních stránek se do České Republiky neposílá a skoro jediná možnost je tedy nechat si ho přivézt přímo z Ameriky nebo důvěřovat několika málo e-shopům, které tento produkt nabízejí.

Foto: Archiv značky, Pinterest.com