Estée Lauder představuje kolekci klasických vůní

/ Redakce

Estée Lauder si vždy uchovávala ve své kanceláři vzácnou sbírku olejů, extraktů a esencí, z každého koutu světa. Nyní přichází s výběrem osmi klasických vůní.

Používala tyto ingredience k vytvoření unikátních vůní na zakázku a také, když chtěla zaujmout své přátelé jako například Vévodkyni z Windsoru a bývalou redaktorku časopisu Vogue – Dianu Vreeland.

Tato kolekce osmi klasických vůní Estée lauder představuje jedny z nejznámějších a ikonických vůní – nyní v novém a originálním designu. Jemně skládané sklo a zlatý detail flakonu, byly inspirovány dokonalými detaily vintage flakonů. Každá vůně v této kolekci odráží bohaté dědictví samotné Estée. Luxusní design kolekce vzdává hold těmto mimořádným vůním.

House+of+Estee+Collection_on+white_Global_Exp+Mar+'16Estée je jiskřivou, brilantní vůní. Je inspirována leskem křišťálových lustrů, odrážející se ve sklenici šampaňského.

Azurée připomíná zářivý slunný svět Francouzské Riviéry a dívky vyhřívající se na teplém slunci Středozemního moře.

Aliage byla první “sportovní vůní.” temperamentní, živá a energická. Je to svěží citrusová vůně.

Cinnabar nese veškerá tajemství Východu. Tak evokující, že vyvolala celosvětový trend exotických orientálních vůní.

Spellbound zachycuje intenzivní kouzlo zamilovanosti, květinová orientální vůně s narcisy, kardamomem i růží.

Tuscany Per Donna zachycuje zlaté paprsky slunce a smyslnost toskánského venkova.

Intuition je odrazem ryze ženské duše, jiskřivá vůně plná vzácných dřevin, gardenie i bergamotu.

Beyond Paradise vás přenese na tropický ostrov. Je opojná a okouzlující.

Jako skvělý doplněk ke každé vůni z této kolekce, Estée Lauder představuje nový Luxusní tělový krém – ultra bohatý a hydratační, který se okamžitě vstřebá do pokožky a hydratuje ji. Luxusní směs v tomto krému je smíchána s nádechem bulharské růže, jednou z nejoblíbenějších vůní Estée a společným tónem pro většinu vůní z kolekce klasických vůní Estée Lauder. Krém můžete používat zvlášť nebo kombinovat s jakoukoli vůní z této řady. Klasické vůně Estée Lauder budou k dostání exkluzivně v buticích Estée Lauder od dubna 2015.

Foto: Archiv značky