Exkluzivně: Novinky v Louis Vuitton

/ Redakce

Do obchodu Louis Vuitton dorazily nové kabelky. Nejedná se ale ani o kousky s tak známým logem, ani o šachovnicovou kolekci na jaro/léto 2013, jsou to květinové doplňky, které jsme prostě musely jít prozkoumat…

Kabelky, peněženky, boty, pásky, sluneční brýle a šperky – z toho všeho se sestává edice trefně nazvaná „Léto 2013“, která před pár dny dorazila do pražského butiku legendární značky Louis Vuitton. Veselé barvy, květinový potisk a téměř neviditelný monogram se prolínají i v nové tašce nazvané Noéful, vzniklé spojením ikonických Noé a Neverfull.

Značka Louis Vuitton zvolila pro výrobu opět ty nejluxusnější materiály. Samozřejmě nemůže chybět hovězí kůže a květiny jsou na látku přenesené technikou „ikat“, což v praxi znamená, že vlákna se požadovaně obarví ještě před tkaním.

Tento týden je celá řada pohromadě vystavena na speciální stěně, ale i když se prostory butiku od příštího pondělí opět změní, energií oplývající doplňky v modré, růžové a bílé barvě pro vás budou k dispozici až do konce sezóny.

Ať už si je půjdete koupit, nebo se pouze pokochat, za žádnou cenu si nenechte nenuceně luxusní doplňky ujít. V prostoru plném běžného sortimentu představují totiž velmi příjemné osvěžení.

Foto: Kamila Písaříková