Exkluzivní značky a služby v brněnském pfb Concept Store

/ Redakce

V Brně byl nově otevřen multibrandový butik s dostupnou designérskou módou. Exkluzivní značky najdete hned v několika patrech pfb CONCEPT STORE a nebudou chybět ani stylisté či relax zóna.

Designová selekce

Brněnský butik pfb Concept Store, který najdete přímo v centru na adrese Panská 12, nabízí formální i casual kousky od značek, jako je Hugo Boss, Joop!, Love Moschino, Jacob Cohen, Ted Baker či Freddy Jeans. Boty a doplňky si zase zamilujete od labelů Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Ralph Lauren, Ted Baker, Pollini, Love Moschino nebo Sonia Rykiel. Nechybí ani exkluzivní značky spodního prádla. Aby vám neušly žádné novinky, sledujte Facebook a Instagram pfb Concept Store Brno.

Stylista po ruce

V butiku jsou na pomoc připraveni i stylisté, kteří se postarají o správnou volbu modelů do vašeho šatníku, ať už plánujete outfit na víkend s přáteli či business meeting, k čemuž skvěle poslouží koncept „shop in shop“ značky Hugo Boss. Na celých 100m2 najdete vše od pánských obleků a dámských kostýmků přes business casual košile, kalhoty i svetry až po sportovní kolekci, která vám zpříjemní třeba čas strávený na golfu.

Relax zóna

Relax zóna zaručuje nákup, při němž si i odpočinete – při kávě Nespresso či se skleničkou prosecca, vína a dokonce i kvalitního cognacu. Nic vám tak nebrání obléknout se v klidu a pohodlí od hlavy až k patě za pomocí profesionálního týmu pfb Concept Store Brno.