A jaké že jsou ty dva vítězné odstíny? Quartzově růžová a modrá Serenity. Výběr, který se může zdát poněkud banální, se má údajně příštím rokem ukázat tak trošku ve všech sektorech počínaje módou a konče bytovým designem. Můžeme se tedy těšit na roztomilé tóny, které vypadají jakoby byly z té nejsladší cukrárny.

felicity-jones-feb-2014-issue-vogue-7jan14-alasdair-mclellan_592x888

V jedné z tiskových zpráv zástupci Pantone vysvětlili, že kombinace odráží rostoucí trend překonávání tradičního vnímání a asociování barev. ” V mnoha částech světa se již dnes můžeme setkat s větší rovností mezi muži a ženami, než kdy předtím. To se projevuje především na módě, která má na barevné trendy největší vliv. Ten se poté přelévá také do interiérového designu a ostatních oblastí,” dodal výkonný ředitel Pantone.

chanelcruisebeauty3_v_16may12_pr_b_592x888

Chanel tyto dvě barvy bravurně zakomponoval do jednoho z looků kolekce příštího roku. Růžové stíny doplněné o výrazné šperky podtrhují zelenou barvu očí, modré šaty jsou zase příjemným osvěžením celého outfitu. Pokud chcete ovšem, co se týče make-upu, zůstat ve své komfortní zóně, můžete kombinovat modré kalhoty s růžovou halenkou. Ty poté lze doladit bílou, černou, nebo šedou, které dodají outfitu příjemný svěží nádech.

Za nás jsou to barvy, které v outfitech stojí za zvážení, protože jsou neobvyklé, a možná přece jen trochu nostalgické. Od malička nám vždy všichni říkali, že růžová je holčiček a modrá chlapečků. To, že ale dohromady tvoří skvělou kombinaci, se dozvídáme až teď. Opravdu je tato kombinace zajímavá, co myslíte?

Zdroj: WWD