Jak dobře znáte seriál Sex ve městě?

/ Redakce

Seriály jako takové se staly feneménem dnešní doby. Jeden je však jiný. Jeho příběh se už dopsal, a přesto jeho reprízy sledujeme stále dokola a ke starší generaci se postupně přidává i ta mladší.

Ano, i když seriál Sex ve městě sahá až do roku 1998 a my se některým outfitům už jen smějeme, stále dokola a dokola ho obdivujeme a bez mrknutí oka sledujeme každý večer na Prima Love. Sex ve městě se jako jeden z mála seriálů dočkal hned dvou celovečerních filmů, které sice u kritiků naprosto propadly, ale fanynky opět křičely nadšením a kinosály praskaly ve švech.

fe8d3b32438f570e3f48c114bde02468

Seriál Sex ve městě tvoří parta 4 kamarádek, z nichž každá vypadá fyzicky úplně jinak. Carrie je blondýnka, bohémka, která hledá pana Božského. Charlotte je upjatá tmavovláska, která hledá „prince Charlese“. Miranda je nekompromisní právnička se zrzavými vlasy a Samantha je blondýnka, která na mužích miluje jen jednu jedinou část jejich těla. I podle jejich charakteru musela Patricia Field, stylistka seriálu, přizpůsobit garderobu. A tak Samantha se obléká do krátkých sukní a často lacině vypadajících outfitů. Miranda upřednostňuje klasické kostýmy. Charlotte dává přednost především klasice jménem Burberry a Carrie jako milovnice módy vás překvapuje v každé epizodě hned několika outfity, které nelze specifikovat jedním slovem. Svobodné dámy po třicítce se v tomto seriálu vyloženě najdou a nikdy nepřestanou doufat, že pan Božský se objeví i v jejich životě.

Stavebním kamenem tohoto seriálu je parta kamarádek, které si jsou stále na blízku, ty nejlepší módní značky, vyžehlené obličeje a dokonalé postavy. Teprve tak může seriál u nás žen zabodovat. A proč, protože každá z nás chce alespoň na chvíli věřit, že tak snadné to v tom životě může být. I my můžeme být krásné, dokonalé, úspěšné, stále zamilované a na každý splín si koupit nové „manolky“.

Jestli i vy patříte mezi ty vyvolené, které tomuto seriálu zcela podlehly, pak tu pro vás máme unikátní Iconiq kvíz, který ověří vaše znalosti tohoto seriálu. Začínáme epizodami první série, a pokud zodpovíte všechny otázky správně a budete mít štěstí při losování, vyhrajete hodinky pro vašeho pana Božského značky Just Cavalli.

obrázek-3Foto: Profimedia.cz