-->

H&M nás pomalu nechává nahlédnout do kolekce vytvořené návrháři Kenzo

/ Michaela Hošková

A je to tady! Svět obletěly první fotografie modelů, které si v listopadu tohoto roku budeme moci koupit v jediné prodejně v centru Prahy.

Dlouhé fronty se budou již od brzkého rána před butiky H&M tvořit 3. listopadu tohoto roku. Právě tento den vstoupí do obchodu exkluzivní limitovaná kolekce Kenzo pro H&M.

Švédský řetězec nás nenechává na tuto informaci ani na moment zapomenout a tento týden odhalilo tři fotografie, které naznačují na co se můžeme těšit.

Z prvních modelů je zřejmé, že návrháři značky Kenzo Carol Lim a Humberto Leon se budou vracet zpět ke kořenům stylu Kenzo. Fotografie rovněž odhalují, že v reklamní kampani bude nouze o slavné tváře herců či topmodelek. Hvězdy modelingu nahrazují umělci, kreativci a aktivisté.  Na úvodní fotografii vidíme studentku a aktivistku Amy Sall společně s básnířkou, umělkyní a DJkou Julianou Huxtable.

kenzoxhm-lookbook-amy-sall-and-juliana-huxtable_low

 

Druhá fotografie prezentuje vyzážistku a členku Theo Adams Company Isamaya Frrench oblečenou do legín a roláku vypadající na první pohled jako overal. Přes to má přehozenou oversize koženou bundu s ovčí podšívkou.

kenzoxhm-lookbook-isamaya-ffrench_low

Zatím posledním v řadě je muzikant, leader skupiny 19 žijící v Paříži Oko Ebombom který odhaluje model z pánské kolekce.

kenzoxhm-lookbook-oko-ebombo_low

Foto: Archiv firem