H&M odtajnilo další spolupráci. Věřte, že se máte na co těšit!

/ Redakce

Po globálním Balmain ataku na butiky H&M po celém světě, zástupci tohoto švédského módního gigantu odtajnili jméno další světové značky, která bude spolupracovat na podzimní exkluzivní limitované kolekci. Další v pořadí není mnohokrát slibovaná Victoria Beckham, ale návrhářské duo Carol Lim a Humberto Leon z módního domu KENZO.

Dlouhé fronty se budou již od brzkého rána před butiky H&M tvořit 3. listopadu tohoto roku. Právě tento den vstoupí do obchodu exkluzivní limitovaná kolekce Kenzo pro H&M.

hmprod (1)

Od roku 2011, kdy se připojili k módnímu domu Kenzo, předkládají Carol a Humberto svůj vlastní módní program s kolekcemi plnými smělých barev a svěžích potisků, které představují na působivých přehlídkách i prostřednictvím uměleckých spoluprací a kreativních digitálních kampaní. Mixují a spojují světové vlivy a tradice s energií ulice. Výsledkem jsou kolekce, které nejenom inspirují, ale jsou zároveň dostupné fanouškům po celém světě. KENZO chápe módu jako výraz svobody, radosti a individuality pro každého bez rozdílu..

”Jsme velmi natěšeni. Jsme ti poslední v řadě, ale máme to štěstí pracovat pro skvělou firmu,” řekla ke spolupráci Carol Lim. Na otázku, zda jsou ze spolupráce nervózní Humberto odpověděl; “Ne, my si věříme. Věříme jeden druhému.” A na co se můžeme v kolekci těšit? ”My skutečně chceme lidem přestavit příběh značky Kenzo i ten náš vlastní. Společně s H&M chceme zákazníky přivítat ve skutečném světě jménem Kenzo”, dodává Humberto Leon.

Je jasné, že se opět máme na co těšit, a že je nejvyšší čas si datum 3. listopadu v diáři tučně označit.

Foto: Archiv firem