H&M: Slavné tváře nadcházející sezony

/ Redakce

Švédský řetězec H&M zůstává stále věrný velkým osobnostem světového formátu a to nejen v oblasti návrhářství, ale tváří reklamních kampaní.

Rodina slavného fotbalisty Davida Beckhama vytvořila na poli módy etablovanou značku, která jim přináší obrovské honoráře. Jeho žena Victoria se vrhla rovnou na návrhářství a sklízí úspěchy. Synové Brooklyn i Romeo propůjčili svou tvář značkám jako Reserved či Burberry a je jasné, že to rozhodně nebyla poslední zkušenost před fotoaparátem. Jejich otec David byl již jako fotbalista silným reklamním tahákem a je jím nadále i jako fotbalový důchodce. V poslední době to je právě H&M, kterému je věrný.

David Beckham a Kevin Hart

David Beckham a Kevin Hart

V červnu natáčel další reklamu s americkým hercem a komikem Kevinem Hartem, kterou uvidíme na podzim tohoto roku. Jedná se v podstatě o pokračování jarní a letní kampaně, ve které nám David ukázal, jak skvěle umí hrát kulečník, ale to asi nebyla hlavní podstata reklamy:-).

Další hvězdou je zpěvačka Katy Perry, která se dle posledních informací objeví ve vánoční reklamě a to v listopadu tohoto roku. “Obchody H&M byly první, ve kterých jsem si vytvářela svůj osobní styl. I nadále do svého šatníku kousky této značky ráda zařazuji. Vánoce miluji pro jejich sentiment a možnost obléknout se příjemně a tak trochu sladce. To vše kousky H&M umožňují a navíc za přijatelné ceny. Nemohu se dočkat, až uvidíte, co jsme společně s Jonasem Åkerlundem a Danem Jacksonem pro vás vytvořili,” dodala ke spolupráci Katy Perry.

Katy Perry

Katy Perry

Milujeme vše kolem Katy, její mimořádný talent, energii a hravost, se kterou k módě přistupuje,” uvedla na adresu zpěvačky kreativní ředitelka H&M Pernilla Wohlfahrt.

Foto: Archiv firem