I v okurkové sezóně se stále něco děje

/ Redakce

Léto se obyčejně považuje za tzv. okurkovou sezónu. V módě se však stále něco děje. V Paříži probíhá týden módy Haute Couture, v Karlových Varech se červený koberec prohýbá pod večerními róbami a módní značky odkrývají tváře svých podzimních reklamních kampaní.

Tou první tváří je zpěvačka Rita Ora, která nafotila sérii fotografií pro Roberta Cavalliho. Je nutné podotknout, že tato zpěvačka vzbuzuje u módních kritiků rozpaky. Někdy překvapí dokonalým outfitem a jindy šokující kombinací nekombinovatelného. Celá kampaň vznikla v New Yorku pod fotografickou i režijní taktovkou  Francesco Carrozzini, který dokázal Ritu zachytit jako nádhernou ženu, která má v sobě tu správnou kapku sex-appealu i romantiky.

Rita Ora pro Roberto Cavalli

Jistě řada z vás si nenechala ujít finále ženské dvouhry ve Wimbledonu. Na naši vítězku Petru Kvitovou se přišla podívat i řada světových hvězd. Mezi ty nejslavnější patřil královský pár William a Kate. Nechyběl ani známý americký herec Samuel L. Jackson. Z Ameriky si na chvíli ze své přísně fungující kanceláře odskočila i šéfredaktorka Vogue Anna Wintour. V neposlední řadě nelze nezmínit i manželé Beckhamovi. Victorii to opět slušelo a její šaty si umíme představit i u nás v redakci.

David a Victoria Beckham

David a Victoria Beckham

Uma Thurman a Quentin Tarantino definitivně přiznali milostný vztah a to hned velkolepě na titulní straně italského vydání časopisu Vanity Fair. Tak tito dva výjimeční umělci tvoří skutečně krásný pár. Upřímně bylo jen otázkou času, kdy se dají dohromady. Přeci jen spolu prožili mnoho času a Quentin se nikdy netajil, že právě Uma je jeho neutuchající múzou.

Uma Thurman and Quentin Tarantino in Vanity Fair Italy July'14.

Foto: Profimedia.cz