Iconiq kulturní tipy: Kam se naše redakce chystá?

/ Redakce

Kvůli té šílené zimě se nám vůbec nechce výlezat ven. Když jde ale o výstavu nebo kino, rády to přetrpíme. Kam se v blízké době chystáme?

Michaela, šéfredaktorka

Já bych ráda vyrazila do kina hned na dva filmy. Na muzikál La La Land, který čerstvě obdržel několik Zlatých Glóbů. Ráda se vracím ke klasice, která před lety sbírala Oscara a snad i letos jich pár obdrží. A už měsíc slibuju dceři, že ji vezmu na dětský film Zpívej. Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga.

La-La-Land-2016-movie-poster

Tereza, módní redaktorka

Chystám se na výstavu Juergena Tellera do Rudolfina, na Novou scénu na Pýchu a předsudek a určitě bych taé ráda viděla nějký zajímavý film v Bio oku. Všechno na programu vypadá skvěle. Z knížek mám teď na nočním stolku Literární spolek Laury Sněžné. Čtu ji už podruhé, je totiž skvělá.

anja-rubik-by-juergen-teller-for-system-magazine-issue-1-1

Silva, módní redaktorka

Na mém kulturním seznamu mám už dlouho naplánovanou výstavu fashion fotografa Jeurgena Tellera, která probíhá v Rudolfinu. Do kina se zase chystám na film Noční zvířata od Toma Forda. A pokud se mi podaří sehnat lístky, tak 2. 2. bych ráda šla na vyprodaný koncert Rae Sremmurd.

????????????

Anna, lifestyle redaktorka

K Vánocům jsem od sestry dostala lístky na koncert Harry Potter a kámen mudrců, už se nemůžu dočkat! Já jsem zase obdarovala svého přítele lístky na Její pastorkyňu do Divadla na Vinohradech. Matku hraje Dagmar Havlová! A do třetice se samozřejmě, jako zbytek redakce, chystám na Juergena Tellera. Ps: V úterý jsem byla na premiéře filmu Strnadovi, rozhodně doporučuji.

p098449_denik-630