Iconiq news

/ Redakce

I dnes vám přinášíme rychlé zprávy ze světa módy a celebrit.

Po čase se opět média začala zajímat o talentovanou zpěvačku Adele. Ta výrazně zhubla a všichni ji chválí. My tuto chválu úplně nesdílíme. Adele pár kilo dole přidalo pár let nahoru. Nicméně pro její zdraví jistě dělá to nejlepší. Navíc se spekuluje o tom, že se Adele bude vdávat. Šestadvacetiletá zpěvačka má se svým čtyřicetiletým partnerem Simonem Konecki dvouletého syna a podle přátel je svatba na spadnutí. Tak uvidíme.

Adele s partnerem

Adele s partnerem

Britská modelka Kate Moss je stále velmi žádanou. Britské vydání módního časopisu Vogue jí věnuje dokonce dvě titulní strany prosincového čísla.

209726365

209726366

Minulý týden Amerika oslavila svátek Halloween. Celebrity tento den opravdu milují. Letošním trendem však nebyly příšery, kostlivci či zombie, ale převleky slavných osobností. Například Kim Kardashian ze sebe na moment udělala šéfredaktorku Vogue Annu Wintour. Snad pomsta za problémy s titulní stranou? Vizážistka Joyce Bonelli jí sekundovala v podobě Grace Coddington, kreativní ředitelky Vogue a její syn pro změnu připomínal mini Karla Lagerfelda.

209636692

Michael Kors svůj business dále rozšiřuje. Nyní představil svou kolekci obalů na iPady a iPhony. Je to zkrátka muž držící krok s dobou, ve které technologie hrají vůdčí roli.

michael-kors-tech

Dvanáctiletý syn manželů Beckhamových Romeo se podruhé stal tváří reklamní kampaně značky Burberry. Romea kamera miluje a on miluje ji.

Romeo Beckham

Romeo Beckham

Ještě nemáte nápad na dárek pro vaše malé slečny? Co takhle Barbie oblečenou do klasického Dior oblečku nebo obutou do kozaček Christian Louboutin?

Barbie v Sao Paolo

Barbie v Sao Paolo

Zpěvačka Taylor Swift sklízí jeden úspěch za druhým. Tento týden oznámila na otevřeném pódiu v New Yorku své druhé světové turné. Její album se stává jedním z nejprodávanějších a její tvář zdobí titulní stranu listopadového vydání britského Vogue.

Taylor Swift

Taylor Swift

Královna popu Madonna dala své oblečení a věci do dražby. Do aukce vložila i šaty z filmu Evita nebo kožený pás z focení pro ‚V magazine‘.

Šaty z filmu Evita

Šaty z filmu Evita

David Gandy dorazil na předávání cen Spanish GQ Man of the Year awards v Madridu, kde získal ocenění model roku.

David Gandy

David Gandy

Foto: Profimedia.cz