-->

Inspirujte se českými celebritami

/ Michaela Hošková

Dnes nám končí rok 2012 a je na čase bilancovat. Dnes chceme jít tou pozitivní cestou a ohlédnout se zpět na české celebrity a jejich, podle nás, zdařilých outfitů.

Možná se ještě na poslední chvíli necháte inspirovat pro večerní party k oslavě konce roku. Ihned v úvodu musím velice vyzvednout celý pár, který nás v redakci velmi oslovil. Jde o pár Jaroslav Kulhavý s přítelkyní, kteří se stejně jako řada dalších úspěšných sportovců, zúčastnil předávání cen Sportovec roku. Upřímně řečeno tento večer sice vítal řadu výjimečných lidí, kteří však v oblasti módy spíše tápou. Přesně padnoucí oblek Jaroslava, který se může jako sportovec chlubit skvělou postavou a výškou, nás společně s dokonale vyleštěnou obuví skutečně nadchl. Jeho přítelkyně zvolila rudé dlouhé šaty, které blondýnkám velmi sluší.

Absolutní vtipností a originalitou nás příjemně zaskočila herečka Jana Plodková, která od doby co je partnerkou majitele Žilka Optik Studio, vždy svůj outfit doladí o exkluzivní brýle. Tentokrát sáhla po netradičně střižených kalhotách s motivem kostky, ke kterým zvolila čistě bílou halenku s vázankou. Samotné brýle a lodičky tělové barvy dotvořily vše k absolutní dokonalosti.

O tom, že je Taťána Kuchařová jednou z nejkrásnějších žen planety, nikdo nepochybuje. Je však třeba říci, že ani na poli módy nijak neváhá. Velkolepá kožešina a dlouhá plizovaná noblesní sukně, to vše v přírodních barvách, tvoří styl hodné královny krásy.

Dalšími jistotami, co se týká vkusu, jsou i české modelky v čele s vždy elegantní Danielou Peštovou, které sekundují Petra Faltýnová, Renata Langmannová nebo Kateřina Sokolová. Ani stylová moderátorka Nikol Moravcová neztrácí svůj glanc na žádné společenské události. Tentokrát si jen tak vyšla v kombinaci ostře oranžové, které se řada z vás jistě bojí, ale jak je vidět, není vůbec čeho se bát. Pokud vše správně sladíte, můžete dosáhnout výrazného a vysoce doceněného outfitu.

S módou si hrajte, je to ta nejlepší hračka, když je v dobrých rukách.

 

Foto: showpix.cz