Inspirujte se Karmen Pedaru

/ Redakce

Jejím milovníkem je i americký fenomén Michael Kors, který ji rád zve na své přehlídky. Tato modelka má styl, který je hodné následovat. Fotografové ji zastihli jak jinak než opět dokonale oblečenou pro právě podzimní sychravé dny. Nepodléhejme podzimním depresím a spravme si náladu skvělým outfitem. Pohrajme si s módou i doplňky, které nikdy nestavme na poslední místo, ale právě naopak.

Kožešina je zpět trendy a dokonce ani nezáleží na tom, zda je umělá či pravá. Kožešina k módě patří, a pokud nemáte na kožich dostatečně financí, alespoň si pořiďte kožešinový límec a pokud jste ochránkyní zvířat, pak šálový límec od Vivienne Westwood udělá rovněž své. Kotníkové boty patří k podzimu stejně jako barevné listí, které právě začalo padat ze stromů. Kolekce Rachel Zoe vám v tomto ohledu bude nápomocna. Pokud jsou vaše nohy štíhlé, oblékněte jim kožené legíny a k tomu dlouhý svetr, který vytvoří váš osobitý styl a navíc v sychravých dnech i zahřeje.

Pokud vše doladíte i k barevné dokonalosti, módní kritici budou nad vámi plesat stejně jako nad Karmen Pedaru plesá celý svět.

 

Foto: facebook.com; beinstyle.cz; net-a-porter.com

 

 

 

0 Comments

Leave a Comment