Jak na bižuterii, aby nevypadala levně

/ Redakce

Bižuterie. Slabost téměř každé ženy. Je to jedinečný kousek, dodávající outfitu osobnost a finální ráz. Pokud jde o samotný vzhled, lze bižuterii rozdělit do dvou kategorií. Tým Iconiqu už je ve špercích zběhlý a ví jak na to, aby i náhrdelník za “pár kaček” vypadal luxusně.

Volte tmavší odstíny kovů

Zářivá zlatá, stříbrná i bronzová barva budou na první pohled poukazovat na to, že je bižuterie levná. Když zvolíte tmavší odstín jakékoliv metalické barvy, vzhled bude více neutrální a vypadat přirozeně.

odstin barev

Ne! Plastovým drahokamům

I když patříte mezi ty, které milují třpytivé šperky, rozhodně nekupujte ty s plastovými kameny. Místo toho zvolte šperky se skleněnými krystalky, nejlépe čirými – dodají lesk a zůstanou sofistikované.

ne plastovym kamenum

Pozor na zelené stopy

Nevýhodou levné bižuterie může být to, že často zanechává nepěkné zelené stopy na kůži. Jde ale o složení materiálu, na které si musíte dát pozor. Volte například chirurgickou ocel či zlato Vermeil, které stopy zaručeně nezanechávají.

nezelena

Ano šperkům “jisté hmotnosti”

Jedná se možná trochu o psychický efekt, ale pokud si vyberete šperk, který je těžší, skoro vždy vypadá také dražší. Zato křehké a lehké dávají obvykle opačný dojem.

tezsi vzhled

Správný “Statement” náhrdelník

Velký náhrdelník je v současné době jeden z velkých trendů. Nablýskaný, perličkový a kamínkovaný náhrdelník může sice skvěle doplňovat jednoduchý outfit, ale na konci všeho působí banálně a prvoplánově.
Při vybírání dejte přednost originalitě! Ano! Geometrickým tvarům, sochařským kouskům nebo náhrdelníkům s etnickou náladou.

statement

Foto: Archiv firem; Pinterest.com