Jak na plážové vlny, i když nejste u moře? My to víme!

/ Redakce

Sexy účes jako od moře – to jsou plážové vlny neboli beach waves. Nemusíte ale kvůli nim jezdit nutně k moři. Zvládnete je totiž úplně jednoduše i doma.

Plážové vlny se vám u moře vytvoří zcela nenuceně a přirozeně. A díky vysokému obsahu soli ve vodě i ve vzduchu zůstávají zafixovány a vydrží vám tak celý den. Tento účes je rozhodně trendem letošního léta. Jak tedy na ně?

Abyste mohla vlasy tvarovat a upravovat, je potřeba, aby byly umyté. Do mokrých vlasů pak nastříkejte některý z kvalitních stylingových produktů. Pak už stačí jen vlasy promačkat a nechat uschnout.

Za nás doporučujeme určitě Mr. Smith Sea Salt Spray. Dá se pužít na mokré i suché vlasy, vytvoří krásnou texturu bez slepených pramenů. Koupíte ho v salonu Stolen.

Snímek obrazovky 2016-08-05 v 10.56.58

A zapomenout nesmíme ani na Ocean Mist od Sacha Juan. Tento sprej milují ženy po celém světe. Funguje dokonale na pevné a těžké vlasy, ale i na ty jemné, kterým dodá objem. Seženete ho v Bomton studiích.

Snímek obrazovky 2016-08-05 v 10.57.37 1

Plážové vlny si můžete vytvořit také na suchých vlasech pomocí kulmy. Širokou kulmou vytvořte měkké vlny, vlasy ale natočte jen do půl délky od spodu. Naneste sprej s mořskou solí a promačkejte.

how-to-get-beach-waves-hair.1

tumblr_ngmo6ocP0r1rw9ch4o1_500