Jak na štíhlé paže?

/ Redakce

Paže patří mezi ty části těla, které ženy ukazují, nebo je zakrývají z různých důvodů. Pro ty, které se svými pažemi nejsou úplně spokojené, je tu pár stylingových triků, kterých když se budete držet, tak přísná dieta vám nehrozí.

Krátký řasený rukáv x ŠIROKÝ RUKÁV
Rukávy, které jsou nabírané, řasené a mají nejrůznější aplikace, by měly být plošně zakázány. I když se před pár lety dostaly na výsluní, je třeba dodat, že tento trend opravdu nefungoval. Pro štíhlejší vzhled paží tedy zvolte rukávy, které jsou širší a do půlky paže.

1

Top s odhaleným ramenem x TOP BEZ RUKÁVŮ S KRÁTKÝM VÝSTŘIHEM
Top s odhaleným ramenem obecně rozšiřuje. Ideální je v tomto případě nechat paže odhalené v topu bez rukávů s méně hlubokým výstřihem. Tento styl vám prodlouží opticky postavu a kupodivu odpoutá od paží pozornost.

2

Hluboký kulatý výstřih x “V” VÝSTŘIH
„V“ výstřih upoutává oči směrem k centru těla stejně tak, jako top bez rukávů s kulatým, ale méně hlubokým výstřihem. Kulatý a hluboký výstřih rozšiřuje ramena a opticky přidává nechtěná kila.

3A jak na aktuální trend – top odhalující ramena?
Trend topů odhalujících ramena se může zdát jako absolutně neslučitelný s těmi, kdo své paže nepovažují za „výstavní“. Není ale top jako top. Pro milovnice trendů je tu schůdná varianta. Zvolte kousek, který má široký volánek, který opticky zvýrazní pas a vytvoří tak krásný tvar přesýpacích hodin. Topy, které mají rukávy krátké a úzké raději vynechte.

4Foto: tumblr.com