Jak nebýt nudná v bílé košili

/ Redakce

V mládí pro mě byla bílá košile synonymem nudy, každý totiž nosil do společnosti černé kalhoty nebo sukni a k nim právě bílou košili. Byla jako uniforma, jako něco, co nosí každý a co já jsem rozhodně nosit nechtěla. Postupem času jsem ale bílou košili přijala a teď je dokonce jedním z mých nejoblíbenějších kousků. Pokud totiž víte jak ji nosit, stává se velice tvárnou a neotřelou.

ee83a39615c13d0ebed55f9dcb86d601Bílá košile je kousek oblečení, kterým neurazíte v divadle, na party, v kanceláři, na schůzce a dokonce ani na pláži. Skvěle ladí k pouzdrové sukni, letní maxi sukni i baletní sukýnce, s koženými kalhotami působí mladistvě a s těmi oblekovými zase elegantně. Ve společnosti tureckých kalhot vytváří nedbalou eleganci a když si delší košili obléknete jen tak jako šaty a přepásáte páskem, budete sexy. Ty nejodvážnější si ji pak mohou zkusit obléci zapínáním dozadu, je to hravé a nevšední.

Je prostě dokonalá a vyplatí se do ní investovat. Dobrý střih a kvalitní materiál totiž nikdy nezestárnou a pokud si ji neumažete červenou řepou, můžete ji nosit celá léta a pořád ji budete milovat. Nevíte jak na to? Máme pro vás pár nápadů.

Zdroj foto: Pinterest.com