-->

Jak nosit kaftan ve městě?

/ Cristina Pasquini

Zeptejte se kterékoliv módní guru, co jí nikdy nechybí v letním šatníku. Zajisté vám odpoví: vzdušný kaftan! Kousek, který je posledním trendem mezi všemi věkovými kategoriemi, se dostává v žebříčku oblíbených kousků čím dál výš! Zdá se vám kaftan příliš plážový? Víme, jak jej nosit i ve městě!

Na sociálních médiích se to navíc kaftany přímo hemží! Nenechala si ho uniknout ani Miroslava Duma, Poppy Delevingne, nebo Yasmin Sewell . Zkrátka nepostradatelný kousek, který má moc být nošem od léta do podzimu v nejkreativnějších kombinacích.

Folk mood

Pokud jste milovnicí divokých vzorů, poté zajisté zvolíte variantu výrazného kaftanu, který se přibližuje klasickým šatům. Tento kaftan je ovšem skvělou alternativou také na podzimní vrstvení, kdy jej stačí doladit například zvonovými džínsy a kotníčkovými semišovými kozačkami. V létě zůstaňte u evergreenové kombinace nude sandálů na jemném podpatku a jednoduchého psaníčka.

kaftan-5-vogue-13july16-pa_426x639 Monochrome

Není nad jednoduchost a minimalismus jednobarevného vzdušného kaftanu. Ten můžete kombinovat s naprosto čímkoliv, co najdete v šatníku po ruce. Neváhejte dokombinovat  s netypickými brýlemi a nenápadnou kabelkou. Sandály bez podpatku jsou nebolestnou, a velmi příjemnou stylovou povinností!kaftan-2-vogue-13july16-pa_426x639 Aztécký twist

Slunné polední procházky ve městě můžete prozářit ještě více přenesením trochy mexického slunce do ulic skrz neobyčejný zdobný kaftan ohnivé barvy. Dolaďte klasickými wayferery a sandály ozdobenými pravými korály a máte vystaráno o netypický outfit, kterým ohromíte všechny kolemjdoucí!kaftan-vogue-13july16-pa_426x639

Zdroj: Vogue