Jak nosit monochromatické barvy? My to víme!

/ Redakce

Chcete docílit toho, aby váš outfit byl naprosto dokonalý? Vsaďte na jednoduchý stylingový trik – monochromatické barvy. Zaručený efekt, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Jak se obléknout do jedné barvy od hlavy až k patě?

Monochromatické outifty patří mezi naše nejoblíbenější. Díky jednolité barvě budete váš look působit daleko více promyšleně, sofistikovaně a cool. Kromě toho si ušetříte čas s někdy náročným kombinováním barev. Navíc praní jednobarevného oblečení nebylo nikdy jednodušší! Každodenní inspiraci najdete třeba u blogerky @kaitymodern.

Zvolte si barvu

Nemusíte se hned oblékat do all black nebo all white. Milujete barvy? Tak co takhle červená nebo trendy Greenery? Důležité je, aby vám barva na stoprocent seděla. Pak už půjde všechno samo.

hbz-the-list-monochrome-gettyimages-615001416

Hra materiálů

Aby monochromatický outfit nepůsobil příliš nudně, pohrajte si s materiály. Kombinujte denim s hedvábím, úplet s kůží, nebo třeba latex s bavlnou.

monochrome-matters_asia-typek_garance-dore

Vynechte doplňky

Pokud zrovna nevolíte celočerný outfit, vynechte doplňky ve stejné barvě. Celočervený outfit i s doplňky by mohl už být příliš. Sáhněte po kabelce a botech v jiné barvě.

hbz-the-list-monochrome-red-alert

Pozor na odstíny

Při výběru jednobarevných kousků dbejte na to, aby měly stejný odstín. A to především u all white outfitů. Odlišně barevné kousky bílé by mezi sebou mohli působit špinavým, nebo zapraným dojmem.

14145560506_c4ded0819f_o

 

pinteres.com