Jamie Oliver pořádá hudební festival

/ Redakce

Všemi oblíbený šéfkuchař bez čepice Jamie Oliver pořádá hudební festival. Na dobré jídlo ale nezanevřel, bude nejen součástí celé akce, svůj prostor dostanou i zajímavé restaurace, které v rámci festivalu představí své pop-up koncepty.

Farma Alexe Jamese v Oxfordshire se poslední srpnový víkend promění v místo plné dobrého jídla i kvalitní hudby. Jamie Oliver tu totiž pořádá svůj Big Feastival. Hudební festival plný fantastického jídla, hudebních zážitků i programu pro děti. Ten letošní je opravdu velmi hvězdně obsazený.

Špičkové restaurace představí své koncepty formou speciálních pop-up stánků. Své kuchařské triky v The Big Kitchen vám pozradí například  šéfkuchař Nathan Outlaw, vlastnící tři restaurace v Cornwallu, muž mnoha talentů Christian Stevenson aka DJ BBQ či argentinská kuchařská hvězda Felicitas Pizarro.

Ani hudební fanoušci nepřijdou zkátka. Na festivalu zazpívá například Jamie Cullum či De La Soul a těšit se můžete také na Fatboy Slim. Bohatý program je připraven i pro děti, které se mohou bavit ve Vintage lunaparku. Na Big Feastival se dá i v pohodě i přenocovat v místním kempu a tak si můžete s rodinou užít celý poslední prázdninový víkend.

Vstupenky na Big Feastival si můžete koupit zde kde najdete i podrobnější informace o programu.

Foto: Archiv