Kaia Gerber představuje v kampani Louis Vuitton nový design kabelky Twist

/ Lenka Komrsková

Ikonická supermodelka nové generace a také dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber, zazářila v kampani představující kabelku Twist v novém designu pro rok 2020. Fotografií se ujal Craig McDean, styling vytvořila Marie-Amélie Sauvé 

Struktura a emblematický prvek kabelky Twist, která se poprvé veřejnosti předvedla v kolekci Cruise 2015, si brzy získala punc ikony stylu Louis Vuitton. Unikátní architektonické linie prozrazují přímou inspiraci modelem Pochette Trapèze z roku 1988. Její jméno je odvozeno od originálního systému spony tvořené písmeny L a V, která se otáčejí do sebe v symbolice iniciál zakladatele značky.

Pro sezonu jaro/léto 2020 dostává kabelka Twist do vínku grafické prvky, které jsou zároveň univerzální i barevně expresivní. Ucho z tónovaného plexiskla oživuje dokonalý letní doplněk barevným akcentem a praktičností. Nově Twist seženete i ve verzi Mini a v široké paletě výrazných barev – od černé a bílé klasiky po čistě letní variace včetně neonové zelené a růžové.

Mezi další novinky patří celočerná a celobílá verze či nový, širší popruh přes rameno, který umožňuje nosit kabelku na několik způsobů. Díky miniaturní Twisty přibyla i verze 2v1. Větší i menší kabelku si pak můžete užít společně nebo samostatně.