Karl Lagerfeld představil svou olympijskou kolekci

/ Redakce

Pop-up shop s kolekcí Karla Lagerfelda je otevřen.

V obchodním domě Selfridges v Londýně byl slavnostně a za přítomnosti samotného módního vládce Karla Lagerfelda otevřen pop-up shop s nejnovější kolekcí značka Karl, která je motivována blížící Olympiádou. Celé třetí patro tohoto významného obchodního domu je plné úzkých džín, sportovních motorkářských bund a s tričky na nichž jsou všity medaile a to všechny tři, zlatá, stříbrná a bronzová. Na medaili není nikdo jiný než Karl. Vedle olympijské kolekce představil Karl i svou luxusní mužskou řadu oblečení.

Celá událost se nesla vskutku v režii Karla Lagerfelda. „Drama, které čiší z této kolekce, není vůbec drama. Je to vtip, je to inspirace, v určitém slova smyslu jsem to já. Proto musím být velice opatrný, protože já neočekávám, že se všichni budou oblékat jako já sám.  Proto ten vtip na tričkách, kde si dělám legraci sám ze sebe, protože já si myslím, že jsem kreslená postavička“, popisuje vtipně a s nadsázkou svou kolekci tento velký muž módního světa.

Karl Lagerfeld je prostě muž, který má vždy svá esa v rukávu a to jak ve svých vlastních kolekcích, tak v těch pro značku Chanel. Je to inspirativní muž, který umí se nebrat vážně, a to je to, co ho dělá velikánem.

 

Foto: facebook.com/karl; selfridges.com

0 Comments

Leave a Comment