Kde sehnat perfektně padnoucí prádlo?

/ Redakce

Trendy zimní kolekce prádla Vás nadchnou. Nové tóny barev, krásné krajky nebo hladké prádlo. Vše najdete na jednom místě. Exkluzivně představíme i zcela nové kousky, které Vám padnou jako druhá kůže. Nechte se hýčkat pocitem skvěle padnoucího prádla.

I v 21. století se velmi často stává, že žena nenosí správnou podprsenku. Podle posledních evropských průzkumů sahá až 7 z 10 žen po špatné velikosti. V té padnoucí se však nejen cítíte skvěle, ale i následný outfit a samotná postava vypadá daleko lépe. V neposlední řadě vás v přesném kousku nebolí záda ani krční páteř.

Jak vybírat?

V ideálním případě ani nevíte, že máte prádlo na sobě. Tak si najděte čas a zajděte si pro dokonalou podprsenku do obchodu LA MARQUE vše pro vaše křivky, kde na vás čeká nejen velký výběr spodního prádla, ale i příjemný a proškolený personál, který je spokojený, když může dopomoci další ženě k perfektně padnoucímu prádlu. Uvidíte, že to stojí za to a vaše tělo se vám odvděčí. Do butiku zamiřte na adresu Bělehradská 10/79, Praha 2.