Kimono nebo parka? Woolrich přichází s novinkou!

/ Redakce

Začka Woolrich John Rich & Bros byla vždy synonymem pro teplé a odolné oblečení vhodné do těch nejtužších zim. Mnozí možná ale nevědí, že tato skvělá značka vlastní dokonce celou řadu oblečení vyrobeného z těch nejkvalitnějších materiálů za užití těch nejnovějších technologií.

Od dnešního dne však uvidíte značku pod zcela novým světlem. Záře reflektorů totiž spadá na módní kousek,  který se příjemně vymyká módní tradici tohoto domu.

6c021be5-a48a-4541-bada-95c83c0eb489U příležitosti představení kolekce na jaro / léto 2016 vznikla ve skutečnosti také velmi očekávaná mono produktová capsule kolekce Woolrich Prescott Reversible Kimono Parka, ve spolupráci s japonskou společností Okajima, známou pro dlouholetou tradici dekorování a barvení hedvábí.

Každé parce byla vybrána unikátní textura exkluzivního malovaného hedvábí, převzatá z nekonečného archívu právě japonské společnosti Okajima. Všechny potisky jsou reprodukovány na textilie tradiční technikou Yuzen zome: neboli metodou, která nanáší abstraktní i figurativní výjevy, prostřednictvím ručně nanášené rýžové pasty smíchané s barvou.wwcps2350-161-ki40-ws-prescott-rev-eskimo-cameliadetail

K této sofistikované a vysoce estetické propracovanosti a smyslu pro detail typické pro Okajimské řemeslníky se připojí síla, kterou v sobě skrývá každý z kabátů Woolrich. Všechny parky jsou samozřejmě oboustranné a odolné proti vodě.

V redakci jsme si oblíbili parku s výrazným modro červeným květovaným vzorem s béžovou variací. A která je ta vaše vyvolená? Nahlédněte s námi na limitku Woolrich Prescott Parka Reversible Kimono Parka:

927-534x800

Zdroj: Vogue