Koho obléká Michael Kors

/ Redakce

Michael Kors, Američan, který jako první prorazil na evropská přehlídková mola. Do té doby nikdo nevěřil, že některý americký módní návrhář bude moci představit svou kolekci v Paříži. Jeho šaty nikdy nechybí na červeném koberci při významných příležitostech jako předávání Oscarů, Zlatých Globů apod.

V době finanční krize, která trvá již několik let, mnoho slavných módních značek zaznamenalo procentuální pokles v zisku s výjimkou právě značky Michael Kors. Od prosince 2011 firma vstoupila na burzu a během krátké doby se hodnota akcií zdvojnásobila. Sám Michael Kors se v doprovodu své matky dostavil 11.3. na burzu v New Yorku, aby tzv. “ring the bell” (zahájil prodej akcií)a prodal dalších 25 miliónů akcií.

Jeho velkou fanynkou je Jennifer Lopez, která miluje převážně jeho šaty. Další ikonou je Heidi Klum, se kterou Michael Kors spolupracuje velmi často. Na letošní Tribeca filmový festival oblékl herečku Catherine Zeta Jones, které to po boku svého slavného manžela Michaela Douglase velmi slušelo. A kod jiný by měl prezentovat amerického umělce než první dáma Ameriky Michelle Obama. Ve zlatém topu jí to ohromně ladilo. Ani další slavná a světově uznávaná herečka, nastávající manželka Brada Pitta a matka 6 dětí Angelina Jolie nechybí v řadě věrných obdivovatelek tohoto nadaného módního návrháře. Posuďte sami, které z nich to nejvíce sluší.

 

 

Foto: facebook.com