Kolekce módních doplňků LV Cruise 2013

/ Redakce

Už jsme vás nechali nahlédnout do módní kolekce Louis Vuitton Cruise 2013 a nyní vám přináší i módní doplňky.

Kabelka Louis Vuitton Speedy opět nechybí. Tato ikonická kabelka se představuje ve dvou nových kombinacích, bavlna Monogram Appliqué v karamelové a růžové barvě. Její nošení je nejen stylové, ale navíc pohodlné. To velice rychle pochopily i hvězdy jako například Sarah Jessica Parker. Kabelka Speedy je originální, ikonická a nezbytná do ulic velkoměsta. Vždy zůstane klasická i moderní, mladá i svojí elegancí vhodná pro každý věk.

Louis Vuitton kolekce Cruise 2013 nabízí sandály s maxi lakovanou korkovou platformou vesele odkazující na nespoutaná sedmdesátá léta. Moderní vzhled botám propůjčuje povrch z metalické kůže nebo žakárové textilie a navíc podpatek z plexiskla. Další dominantou je glazovaná teletina, tradiční materiál používaný spíše pro pánskou obuv, která v kombinaci s vysokými platformami vytváří unikátní design, který je navíc podpořen sytou paletou barev.

Kolekce LV Cruise 2013 nabízí i další doplňky, jako kšilt proti slunci z lakované slámy, který je navíc zdoben křišťály SWAROVSKI ELEMENTS v motivu květin. Nechybí ani sluneční brýle se zrcadlovými skly v barvě hnědé, růžové a modré. Swarovski elements zdobí i kolekci bižuterie v kombinaci s kovem. Barevně dominují koňakové a ovocné odstíny. Kolekce bižuterie je nonšalantně luxusní s přídavkem hravosti, která každý kousek lehce nadnáší.

 

0 Comments

Leave a Comment