Kolekce Rodarte pro &OtherStories odhalena!

/ Redakce

Od konce minulého roku jsme napjatě čekali na jedinečnou spolupráci mezi luxusní značkou Rodarte a řetězcem impéria Hannes and Mauritz, &Other Stories, a nyní se jí nemůžeme nabažit!

Rodarte, značka s tradicí, smyslem pro detail a uměním vysoké krejčoviny, na kterou si reálně dosáhne jen málokterá z nás, přistoupila na jedinečnou spolupráci s jedním z řetězců tak, aby jsme si ji i my, obyčejné smrtelnice, mohly v plné kráse dopřát. Limitovaná kolekce sester Mulleavy je inspirována ničím menším než rodným státem sester, Californie v USA.

1167330

“Chtěly jsme vytvořit kolekci, která představuje textury a reprezentuje nálady kalifornského životního stylu. Na oblečení by měla být jedinečná snadná kombinovatelnost, kdy z denního outfitu můžete rázem přejít na noční look a transformovat jej do svého osobního stylu a individuality. Pro nás bylo snad nejdůležitější vytvořit jedinečné, zato univerzální kousky, které by měly tvořit základ každého šatníku,” řekly ke kolekci nadšené Kate a Laura.

rodarte-other-stories_harley-weir_-10

A musíme říct, že cíl sestry určitě splnily! V kolekci nechybí základní kousky jako oversize funky bundy, šaty, sukně, halenky, svetříky, ale i boty a šperky, které jsou zcela univerzální a nositelné. Co se týče materiálů, na výběru si daly designérky rovněž záležet. Semišová kůže, samet i manšestr se dokonale mísí s jedinečnými prošívanými šifony a lurexovými pleteninami. Zkrátka dokonalý mix současnosti, minulosti a budoucnosti v kolekci, která má vydržet v čase.

Rodarte-Other-Stories-boots-e1456507176413

Netřeba zmiňovat, že se strhne zajisté “malá online válka” poté, co budou kousky po limitovanou dobu umístěny na eshop již 17.března! Je na čase nastartovat myšky u počítače, a odpočítávat poslední sekundy před půlnocí tak, aby jste i vy měli váš kousek Rodarte &OtherStories v šatníku!

Foto: &OtherStories