Kosmetické léto CHANEL

/ Redakce

Makeup Studio CHANEL si vysnilo barevné léto a kolekci odstínů, se kterými léto nikdy nekončí. Léto je u CHANEL ve znamení západu slunce nad oceánem a levandulé barvy oblohy.

Letní novinky CHANEL hrají barvami, třpytivými odlesky a pohrávají si se světlem, které je právě v létě nejvýraznější.

Letní kolekce CHANEL představuje makeup se zářivě čistými odstíny na pleti s opáleným „nude“ efektem. Na očních víčkách si se světlem pohrávají oční stíny v bronzových, měděných a levandulových barvách. Transparentní lesky na rty a laky na nehty překypují pastelovými nebo šťavnatými barvami.

RTY – LÈVRES SCINTILLANTES

Čistá transparentní barva bez perleťových pigmentů dělá úsměv zářivý ve večerním světle. Pět odstínů pro užití si léta: HELLO, jemná světle růžová; GLAZE – jemně mléčná fialová, SEXY – opravdová fuchsiová, HAPPY – živá korálová, SUNNY – ultra zářivý oranžový odstín. Třpytivý lesk ladí s barvami laků na nehty z kolekce.

Letní lesky na rty

Letní lesky na rty

NEHTY – LE VERNIS

V létě lak na nehty LE VERNIS nabízí neomezené množství kombinací. Barvy laků na nehty souzní s barvami lesků na rty z kolekce. Je možné je mixovat, sladit nebo dle libosti namíchat na rukou a nohách. Rty a nehty spolu hrají nekonečnou hru.

Letní laky na nehty LE VERNIS

Letní laky na nehty LE VERNIS

 

LETNÍ MANIKÚRA

CHANEL Makeup Studio představuje kolekci barev na nehty, zábavným trendem na léto se stává kreativní manikúra, kombinovat se dají různé laky na nehty z letní kolekce.

Manikůra s důrazem na nehet – naneste na ukazováček odlišnou barvu než na zbytek prstů ruky. Tři kreativní návrhy, jak ukázat tento nadčasový styl pro nehty v letních barvách: naneste EASTERN LIGHT na celý nehet a na konečky nehtů aplikujte barevný lak nebo naneste barevný lak na celý nehet a bílý lak EASTERN LIGHT na konečky nehtů pro polo- francouzskou manikúru. Pro opačnou francouzskou manikúru naneste barevný lak na celý nehet a bílý lak naneste na spodní část nehtu.

MA2012_19_0005_1

OČI – ILLUSION D‘ OMBRE

Díky nepostradatelným měňavým očním stínům se veškerá pozornost soustředí na oči. Jejich jemná, hedvábná a perleťová textura vám umožňuje přizpůsobit si výsledek nalíčení od jemného vzhledu až po výrazné nalíčení. Tři letní odstíny sluší všem. MIRAGE – zlatavá bronzová s leskem, NEW MOON – fascinující měděná zkrášluje oční víčka vzácným třpytem, UTOPIA – saténová levandulová.

TVÁŘENKA – LE BLUSH CRÈME DE CHANEL

Nejlepší tvářenka na léto. S hedvábným pocitem a saténovým výsledkem splývá s pletí. Aplikujte prsty odstín CHEEKY rozehřeje lícní kosti zářivým odstínem jemné růžovo-hnědé a zvýrazňuje dojem nenalíčené, opálené pleti.

Foto: Archiv Chanel