Kosmetické zákulisí přehlídky Chanel Resort 2016

/ Redakce

Módní přehlídky neurčují pouze trendy v oblékání, ale rovněž v dekorativní kosmetice. Karl Lagerfeld by rád viděl ženy se rty barvy fuchsie.

Karl Lagerfeld představil v Zaha Hadid Dongdaemun designu Plaza v Soulu nejnovější kolekci Cruise 2015/16. Karl tentokrát hledal inspiraci v korejském pestrobarevném patchworku, dekoracích na korejských svatebních truhlách, tradičních oděvech i v moderní korejské pop kultuře. Kolekce obsahuje krátké bundičky, šaty s pasem proklatě vysoko, plisované šaty i nádherné tvídové kostýmky. Za pozornost stojí boty, které jsou vlastně jakýmisi koženými punčochami.

2015-16 Seoul_16

K dokonalému celkovému cítění je třeba nevynechat ani líčení či vlasový styling. V tomto ohledu byli vizážisté skutečně inovativní a mimořádně kreativní. Modelkám nechyběly umělé dolní řasy, černé oční linky, detailně vypracované obočí a především perfektně nalíčené rty rtěnkou odstínu fuchsie. Nehty modelek byly nalakované modrým lakem a vlasům vládly příčesky. Z modelek se během chvilky staly hotové panenky s dokonale “vymalovaným” obličejem.

Foto: Chanel