Koupelna sbalená na cesty

/ Redakce

Zabalit si kosmetickou taštičku na cesty je mnohdy opravdu věda. Usnadnit rozhodování co si sebou zabalit, by vám mohly kosmetické miniatury a limitované cestovní sady.

Prázdninové cesty sebou přinášejí tolik neoblíbené balení. V praxi to znamená, že vám kosmetické produkty zaberou skoro polovinu kufru o váze ani nemluvě. Výbornou a praktickou variantou jsou cestovní produkty v miniaturní velikosti, které nejen, že se vám vejdou všude, ale často jsou uzpůsobeny i pro cestování v kabině letadla.

pictureprovider

Zmenšené verze vašich oblíbených přípravků si můžete pořídit obvykle i přes rok, teď v létě si ale můžete vybrat z letních limitovaných řad i speciálních cestovních sad, které vám usnadní rozhodování a místo v kufru. Skvělý výběr na vás čeká také přímo na letišti v Duty free shopech. Mimo přípravků na pleť zde pořídíte i cestovní sady dekorativní kosmetiky těch nejluxusnějších značek a navíc v praktickém a vtipném balení, které jinde neseženete.

Yves_Saint_Laurent-Liceni_rtu-Couture_Palette

Až tedy budete stát nerozhodně v koupelně s otázkou co s sebou, nechte to na poslední chvíli a využijte čas při čekání na letišti na pořízení všeho, co potřebujete. Nebo si sbalte jen to nejnutnější a zbytek nechte, jak se říká, koňovi. Užijte si dovolenou letos klidně i bez make-upu a na cestu přibalte jen šampón s kondicionérem a hlavně krém s vysokým faktorem. To jediné u moře trpí.

60d66a4d88f2314ee92517ca4de4b0f8

 

119460

Estee_Lauder-Pece_o_plet-Daywear_Set_50

prod_160826_1_613x613

prod_160845_1_613x613

Foto: Archiv firem; viviannadoesmakeup.com