Koženou bundičku má v šatníku nejedna slavná tvář

/ Redakce

Jestli je jeden kousek, který je v šatníku ženy opravdu stěžejní a nepostradatelný, je to klasický kožený křivák.

Koženou bundičku můžete nosit v každém věku i téměř při každé postavě.  Kožená bunda se hodí kdykoli, kamkoli a komukoli. Jedno jaké je roční období, kam jdete nebo jestli vyznáváte streetovou módu, milujete romantický styl krajek a něžných potisků, nosíte byznys styl, jste školačka nebo vysoká manažerka, kožené bundě je to jedno, splyne s vámi a podpoří styl i osobnost. Herečka Jane Seymour dobře ví, že i v jejím věku a na červený koberec je kožená bundička jistotou.

Jane Seymour

Jane Seymour

Oblékněte koženou bundičku k bílé košili či tričku a doplňte o klasické džíny. Lehce tak shodíte kancelářskou naškrobenost a přesto zůstanete stylová stejně jako modelka Heidi Klum.

Heidi Klum

Heidi Klum

Ženskost se špetkou rebelie, to je kombinace dívčích sukní či šatů s kolovou sukní a křiváku. Když pak tuhle dvojici doplníte o lodičky na podpatku, dostanete ideální kombinaci třeba do divadla nebo na party, naopak ve společnosti tenisek se bude jednat o mladistvý look třeba na rande. Nebo zvolte růžové tričko s nápisem, která jsou nyní trendy, jako to udělala zpěvačka Rihanna a vyrazte s kamarádkami na pokec.

Rihanna

Rihanna

Kožená bundička je něco, co nemusíte odkládat téměř nikdy. S džínami, tepláky nebo tureckými kalhotami vytvoří perfektní outfit na den strávený pochůzkami, procházkami, nákupy nebo jen tak lenošením po kavárnách. Pohodlí a styl je prostě nadevše. Dobře to ví i zpěvačka Stefani Gwen nebo modelka Bella Hadid.

Gwen Stefani a Bella Hadid

Gwen Stefani a Bella Hadid

Asi často a mnoho z nás řeší, co si vzít k večerním šatům či sukni. Ani v tomto případě se neobávejte kožené bundičky. V divadle ji sundáte a při příchodu vás nikdo neodsoudí stejně jako módní kritici ušetřili Sarah Jessica Parker.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Foto: Profimedia.cz