Kreativní účesy, modelování, sestřihy, vlasy a změny vzhledu

/ Redakce

Jak se říká: změna je život. Každá z nás občas zatouží po nějaké té změně či má chuť vyzkoušet něco nového. Často se tak děje právě v souvislosti s důležitými životními rozhodnutími, změnami či ve zlomových situacích – rozchod, nová láska, či narození dítěte.

Změnu účesu vyžaduje také změna stylu – pokud jste zhubla, můžete si dopřát účes, který bude lichotit Vaší štíhlejší postavě. Podobně, jestli obměňujete šatník z důvodu nového zaměstnání, dopřejte také „obměnu“ Vašim vlasům. Je to naprosto přirozené, že prodělávané změny se podepisují na našem vzhledu. A to často právě na vlasech, účes se totiž odráží na celkové změně vzhledu velmi výrazně. Vlasy mají největší vizuální dopad, který je patrný na první pohled, hrají důležitou roli při vytváření prvního kontaktu. Jiná barva, účes, střih – a najednou se cítíte jinak, lépe, sebevědoměji.

Bez názvu

Jestli toužíte po změně nebo potřebujete poradit s účesem, neváhejte se svěřit do našich rukou, budete tak mít jistotu, že výsledek dopadne na výbornou. Naše proškolené kadeřnice Vám dokáží vytvořit účes přesně na míru, od jednoduchých až po složité vlasové kreace, doporučí Vám vhodnou vlasovou kosmetiku, vysvětlí Vám, jak se o vlasy starat a poradí i triky ohledně jejich úpravy doma. Při výběru vhodného účesu se řídí nejen módními trendy, ale zohledňují také Váš pocit, abyste se v nich Vy sama cítila co nejpřirozeněji. Prokoukněte s novou vizáží, nebuďte šedou myškou, staňte se nepřehlédnutelnou, obdivovanou a spanilou kráskou, ciťte se sebevědomě a atraktivně. Dopřejte si nový vzhled, který odstartuje Vaši novou životní etapu a pomůže novým začátkům.

Pokud se na razantní změnu necítíte, můžete zkusit něco méně výrazného. Stačí melír nebo jiná úprava vlasů a nová image je na světě.