Jak proběhl charitativní hvězdný event LuisaViaRoma for UNICEF Summer Gala?

/ Lenka Komrsková

Luxusní designový e-shop LuisaViaRoma spoji své síly s organizací UNICEF a uspořádal charitativní event. A na podporu dětských práv se vybralo 3, 4 milionů eur!

Hvězdná party s dobrým účelem

První ročník velkolepé akce se odehrál v italském Porto Cervo. Villa Violina hostila cocktail s výhledem na oceán, gala večeři, aukci a after party. Událost si nenechali ujít filantropové ani celebrity z celého světa. Mezi hvězdnými hosty se objevila Alessandra Ambrosio, Georgia Fowler, Martha Hunt, Nadine Leopold, Emily Ratajkowski, Michelle Rodriguez, Sara Sampaio, Shanina Shaik, Josephine Skriver a spousta dalších. O vznik celého eventu se zasloužil Paolo Rozera, UNICEF Italia Executive Director, Andrea Panconesi, LuisaViaRoma CEO & Founder, a Tommaso Chiabra, Fundraising Chairman.

Od uměleckých děl k zážitkům

Během večeře hosty zabavili ambasadoři UNICEF GoodWill, Ricky Martin, Rita Ora a Sofia Carson. Živou aukcí provedl Alexander Gilker a vydražil se unikátní Fiat 500 Riva, kolekce rób značky Siran, umělecká díla od Francise Bacona nebo Pabla Picassa, fotografie Marilyn Monroe pořízené Douglasem Kirklandem nebo Andy Warhol vyfotografovaný Christopherem Makosem. Dražily se i zážitky – racing cars s herečkou Michelle Rodriguez a zájezd do Kodaně s Madsem Mikkelsenem a Pilou Asbaekem. Nechyběly ani šperky, které pocházely z dílny Chopard.

Foto: Getty Images