Lady Gaga jako Donatella Versace

Fotografie Lady Gaga zase jednou zaplavily internet. Tentokrát ale nejde o extravagantní outfity ani přílišné odhalení, po síti koluje nová kampaň pro značku Versace.

 Bylo to téměř jasné, potřebovali jsme jen nevyvratitelný důkaz ve formě hotových snímků. Lady Gaga skutečně pózuje v kampani na jaro/léto 2014 pro značku Versace. A celý módní svět se může zbláznit, zpěvačka totiž vypadá jako Donatella Versace, kreativní ředitelka společnosti.

Lady Gaga miluje Donatellu (na posledním albu Artpop po ni pojmenovala i skladbu) a Donatella miluje Lady Gaga. “Jsem poctěna, že má přítelkyně Lady Gaga je novou tváří kampaně Versace. Chtěla jsem zachytit její pravou krásu a ducha ve snímcích, které budou elegantní a přitažlivé. Je pro mě součástí rodiny, ztělesnění DNA značky Versace,” nešetřila slovy designérka, která je známá nejen návrhy, ale i četnými plastickými zákroky.

Populární zpěvačka v kampani Donatellu skutečně připomíná – velké rty, dlouhé blond vyžehlené vlasy, šaty nenechávající prostor fantazii…

Je jisté, že si kampaň “Lady Gaga for Versace” z fotoaparátů Merta Alase a Marcuse Piggotta najde své fanoušky i odpůrce. Hromadně se budou názory kupit pod hashtagy #VersaceLovesGaga.

Foto: Versace Twitter