Lednové obálky módních magazínů

/ Redakce

Sice v posledních dnech většinou rekapitulujeme končící rok 2014, ale stejně tak nesmíme zapomenout na dění, které ovlivňuje přítomnost i blízkou budoucnoust. I proto si nesmíme nechat ujít nejzajímavější lednové obálky, které již okupují trafiky po celém světě.

A co by to bylo za začátek nového roku bez všudypřítomné Kim Kardashian West. Ta svoji mnohokrát omílanou postavu tentokrát uvelebila ve třech rozdílných obálkách britské verze časopisu Elle. Odvážné černobílé outfity jsou jasným důkazem, že je to právě Kim, za kterou byste si měli jít pro radu ohledně svého sebevědomí.

elle uk

Australský Vogue patří nádherné topmodelce Gisele Bundchen, kterou fotografoval talentovaný Patrick Demarchelier. O styling se tentokrát starala Christine Centenera a pro Gisele vybrala třpytivé šaty z kolekce Chanel haute couture a džínovou vintage bundičku.

Gisele Bundchen Wears Denim & Couture on Vogue Australia January 2015 Cover

Austrálie boduje také do modra laděnou obálkou zdejšího Harper´s Bazaar s modelkou Rosie Huntington-Whiteley.

Harper's Bazaar Austrália Janeiro 2015 Rosie Huntington-Whiteley

Portugalská verze stejného časopisu si zvolila za svoji lednovou tvář maďarskou modelku Barbaru Palvin, ta pózuje v krajkových šatech. Dost nezvykle jsou spolu s ní vyfoceny i ruce člověka, jež se na poslední chvíli stará modelce o dokonalý vzhled její rudé rtěnky.

Vogue Portugal January 2015 Barbara Palvin

Poznali byste tvář zpěvačky, která se skrývá pod atypickou černou maskou? Nebudeme vás dlouho napínat, uhrančivé oči Beyoncé totiž zaplavily obálku lednového vydání německé verze časopisu Interview.

Beyonce Gets Masked for Interview Germany December January 2015 Cover

Foto: Facebook, Pinterest