Letní outfity do práce

/ Redakce

Probudit se ráno s vizí utahaného a příliš horkého dne, není nic příjemného, zrovna když víte, že v tento den máte spousty pracovních povinností a schůzek na odškrtnutí. Navíc první dojem je velmi důležitý, a tak je nepostradatelné mít i do horkých dnů eso v rukávě, co se pracovního šatníku týká do tropických dnů.

Důmyslný rozparek
Základní bílá košile a sukně se velmi blíží typickému pojetí pracovní uniformy. Zkuste se tuto sezónu odlehčit a zvolit například sukni pouzdrového střihu dlouhé délky s rozparkem, který decentně odhalí vaše nohy a zároveň umožní získat trošku čerstvého vzduchu.

rozparek

Bavlněné tričko
Ano, pokud jste se nad tímto kouskem pozastavily, máte proč! Obecně by se tento typ triček měl kancelářím vyhýbat velkým obloukem. Tento výrok lze ale obelstít! Bavlněné tričko na pracovní úrovni kombinujte s širokými culottes kalhotami, doplňte zajímavým šperkem, kvalitní kabelkou a obuví a jste připraveny na perný den!

tričko

Košilové šaty
Letos jsou košilové šaty jedním z klíčových kousků šatníku. Pro pracovní příležitosti zvolte především kvalitní materiál. Poté je styling jen a jen na vás. Lze je nosit opásané, bez pásku, zapnuté či od shora dva knoflíčky odepnuté…

košiloové šaty

Všechny odstíny denimu
Taková pencilka z jemné džínsoviny patří do užšího výběru redakce. V džínových kouscích hledejte především správné siluety a bezchybné provedení s čistými liniemi.

džíny

Vzdušná černá
Pokud nemůžete jinak, než opět sáhnout po černé i přes tropická horka, zvolte jemné chladivé materiály a volnější střihy.

černá

Foto: Pinterest.com; YouTube.com